OkWeb

Akademia Cisco zaprasza na kursy z certyfikatem!

Luty25

Akademia Cisco zaprasza na kursy z certyfikatem! Co to jest certyfikat CCNA? Cisco Certified Network Associate jest znany jako certyfikat CCNA, który jest najbardziej znanym certyfikatem firmy Cisco, który oferuje Akademia Cisco. Programy certyfikacji CCNA prowadzone przez Akademię Cisco dotyczą możliwości instalowania, projektowania, obsługi oraz rozwiązywania problemów z trasami i systemami przełączanymi. Elementy kursu CCNA koncentrują się na sieci, która obejmuje planowanie, tworzenie, zarządzanie i rozwiązywanie problemów z siecią.

Certyfikacja CCNA jest akceptowana na całym świecie i po uzyskaniu certyfikatu CCNA można spodziewać się lepszych perspektyw zawodowych.

Jaki jest wynik zaliczający kurs certyfikacyjny CCNA?  Jaka jest ważność certyfikatu CCNA?Przekazywanie s to 810-850 / 1000. Kiedy to wygaśnie? Certyfikat CCNA jaki oferuje Akademia Cisco jest ważny przez trzy lata. Jakie tematy obejmuje egzamin CCNA? Certyfikat CCNA obejmuje wiele aspektów pracy w sieci. Pytania będą zadawane w przypadku sieci, zasad routingu i przełączania, skalowania sieci, podsieci i sieci łączących. Ale najważniejszym tematem do zbadania są podsieci. Kandydat musi wiedzieć, jak utworzyć podsieć.

posted under Bez kategorii

Comments are closed.