OkWeb

Zainwestuj w transmisje live w Warszawie!

Luty12

Istnieje różnica w sposobie wdrażania i używania tych dwóch form wirtualnych spotkań. Na przykład istnieje wyraźna różnica w treści prezentowanej podczas webcastu a transmisją live w Warszawie. Podczas webinaru celem jest dostarczenie niezbędnych informacji przy jednoczesnym zaangażowaniu odbiorców. W związku z tym, oprócz prezentacji, gospodarz prowadzący transmisje live w Warszawie może również korzystać z ankiet i ankiet, pytań i odpowiedzi, udostępniania ekranu i udostępnionych plików, aby zapewnić wszechstronne i bardziej szczegółowe informacje. Z drugiej strony prezentacje w formie webcastów są inne. Biorąc pod uwagę, że przepływ informacji jest jednokierunkowy, uwaga skupiona jest bardziej na tym, co mówi prezenter.

Co więcej, webcasty wykorzystują znacznie mniej pomocy do prezentacji. Gdy trwają transmisje live w Warszawie zazwyczaj używa się tylko kilku niezbędnych pomocy, takich jak slajdy. Zasadniczo spotkania wirtualne poprzez transmisje live w Warszawie poprawiają dostęp publiczności do spotkań. To powiedziawszy, webcasty są zazwyczaj udostępniane szerszej publiczności niż webinary.

Na przykład dzięki oprogramowaniu  aż 500 uczestników może uzyskać dostęp do treści. Chociaż liczba ta jest znacznie wysoka w przypadku oprogramowania do webinarów, blednie w porównaniu z liczbą odbiorców, do której może dotrzeć webcast.

posted under Bez kategorii

Comments are closed.